Van Kedilerine Yeni Yuva

Van Kedilerine Yeni Yuva

Biri 4.5 (Erkek), diğeri 3 (Dişi) yaşında van kedilerimi özel bir sebepten sahiplendirmek durumundayım. İkisi de bembeyaz, gözleri farklı renk, birbiriyle çok iyi anlaşan kediler. Erkek olanın maalesef kulakları duymuyor. Ancak o kadar iyi huylu, kendini sevdirmeyi seven ve uysal bir kedi ki. Dişi olan ise biraz yaramaz ve sevilmekten pek de hoşlanmıyor, ancak peşinizden de ayrılmaz:)

Onlara en az benim kadar iyi bakabilecek birine ikisini beraber sahiplenmek ve takip şartı ile sahiplendirme sözleşmesi ile birlikte sahiplendirmek istiyorum. Ancak diğer kedilerle anlaşamadıkları için mutlaka evde başka kedi olmaması gerekiyor. Tüm malzemelerini de yanlarında verip kesinlikle hiçbir ücret talep etmiyorum ancak seçtiğiniz bir barınağa bağış şartım var.

Onlardan ayrılmak benim için çok zor olacağı ve gerçekten emin olduğum birine emanet etmek istediğimden ilk isteyene değil de gerçekten görüşüp emin olduğum kişiye sahiplendirmek istiyorum. İlgilenenler kendilerini tanıtan ve bakım şartlarını anlatan bir mail atabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ