Üsküdar – Acil Sahiplendirme (Sonları Sokak Olmasın)

Üsküdar – Acil Sahiplendirme (Sonları Sokak Olmasın)
ŞEHİR
İstanbul
TELEFON
0542 503 70 80
İLAN AÇIKLAMASI
FOTO GALERİ
YORUMLAR

Pamuk (Sarı) ve Şans (Beyaz)…

Pamuk; Ümraniye’den Üsküdar’a bir arabanın motorunda 35 günlükken geldi.

Şans; Üsküdar’da geçen yaz yağmurda kardeşiyle beraber bir inşaatta bulundular. Kardeşi öldü, o yaşama tutundu 20 günlüktü.

İkisi de sokaktan geldi. Onları çok seven bir anneleri oldu. Anneleri şimdi lanet bir hastalık olan kanserle mücadele veriyor. Anneleri ameliyat oldu ve şimdi ikinci bir ameliyat için tekrar hastaneye yatacak, onlara bakacak kimse yok :(  diğer aile bireyleri onları sokağa bırakacaklar. Ve diğer aile bireyleri dün akşam onları sokağa attılar çok korktular. Şimdi geçici yuvadalar ama orada çok zamanları yok maalesef. Anneleri hiçbir şey yapamıyor. Ne olur bu iki cana yuva olalım 2 kardeşi ayırmadan sahiplenecek koca yürekli bir melek var mı? Pamuk; erkek kısır. Bütün aşıları tam,karnesi var. Şans erkek kısır değil daha. Bütün aşıları tam,karnesi var.

Hayata 1-0 geride başladılar, yaşamayı başardılar ve çok sevildiler. Çok sakinler, hiçbirine veya eşyaya zarar vermiyorlar.

Lütfen destek olalım. Lütfen anneleri birer yuvaları olduğunu görsün çok üzülüyor ne olur evinizi açın bu canlara ne olur.

 

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLAN HAKKINDA BİR YORUM YAZIN