Terk edildik, bir şans

Terk edildik, bir şans
ŞEHİR
İstanbul
TELEFON
05052622164
İLAN AÇIKLAMASI
FOTO GALERİ
YORUMLAR

Gecenin bir yarısı, bir çöp kenarındalar. Bırakılalı yalnızca birkaç saat olmuş. Titriyorlar ama soğuktan değil, korkudan. Göz bebekleri kocaman olmuş. Başlarını okşayıp çaresizce geçiyorum yanlarından.

Dönerken yine oradalar, hiç kıpırdamamışlar. Bir mazgalın kapağından içeri atlamak üzere bekliyor bir tanesi, seslerden biraz daha ürkerse boşluğa bırakacak kendini. Hafifçe dokunuyorum,bacaklarını sürüyerek ilerliyor; açılmıyor bacakları, kilitlenmiş korkudan. Sonra diyorum,en haklı korku bu, ölüm korkusu. Bilmedikleri bir kaldırım kenarı; arabalar,motorlar vızır vızır. Ne saklanmayı biliyorlar,ne korkudan etrafa bakabiliyorlar. Bırakırsam, o gözlerindeki korku gerçek olacak…Önce biri,sonra diğeri…Ölümden korkup tir tir titrerken sessizce ölecekler. Hala çaresizim,unutmaya çalışıyorum…
Arkamı dönüp gidecekken, minicik bir ses,belki de son umuduyla çağırıyor beni.
Ertesi sabahı bile düşünmeden alıyorum ikisini de kucağıma. \’Bi cesaret\’ diyorum, belki çıkacak koca bir yürek…
Rengi,cinsi,yaşamasına engel mi? Kalacakları hiçbir yer yok ve onları terk eden kişiden başka da kimseleri. Daha yaşama başlayamadan, daha 3 aylıkken yitip gitmesinler. Belki bir hayat kurtarmak sadece sizin elinizde.
Terk edildik, bir şans Terk edildik, bir şans Terk edildik, bir şans
Terk edildik, bir şans
Terk edildik, bir şans
Terk edildik, bir şans

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLAN HAKKINDA BİR YORUM YAZIN