SÜREKLİ SEYAHAT SEBEBİYLE KISMET KIZA ACİL YUVA İHTİYACI

SÜREKLİ SEYAHAT SEBEBİYLE KISMET KIZA ACİL YUVA İHTİYACI
ŞEHİR
şu an İzmir'de ama başka şehirlere getirebilirim
TELEFON
05533878817
İLAN AÇIKLAMASI
FOTO GALERİ
YORUMLAR

şimdi 3 yaşında olan bu kızcağız 10 günlükken çöpte bulundu ve süt anne arayışları sonuç vermeyince saadetimiz bir ömür sürsün niyetiyle eve alındı. yaşaması çok düşük bir ihtimal olduğundan kendisine 2 ay isim bile vermedim. kefeni yırtınca da adı kısmet oldu. koynumda büyüdü.
sonrasında hayat yenilikler getirdi ve geçen yıl yurt dışına çıkacağım için kendisini teyzeme bıraktım. ancak teyzemde zaten 2 kedi var ve onlar da benim kızı kabul etmedi (birisi tam 8 ay boyunca istisnasız her seferinde kumunun dışına çişini yaptı) ve teyzem de illallah demiş durumda. şu an izmir\’deyim. yakın zamanda tekrar gideceğim için arayışlara başladım. iki gün önce kızımı kedi sever bir abla aldı ama onun da yaşlı annesi rahatsız olduğu için şimdi geri veriyor.
kendisi hem korkak hem de insan düşkünü. önce yadırgıyor ama sonrasında ayağınızın dibinde yatar uyur. kısır, aşılı, karneli. yalnız olmaya alışık. kumu dışına çiş-kaka yapmaz. otur dendiğinde oturmayı öğrettim (sonra da zirvede bıraktım, başka komut öğretmedim). ürkek olduğu için kedisi olmayan bir evde tek kedi olarak daha rahat olabileceğini düşünüyorum.
mecbur kalmasam hiç ayrılmazdım.. sahiplenecek veya bilgi paylaşabilecek birisi var mıdır?

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLAN HAKKINDA BİR YORUM YAZIN