sokakta yapamayan güzel yavruya ACİL yuva arıyoruz! (7-8 Aylık)

sokakta yapamayan güzel yavruya ACİL yuva arıyoruz! (7-8 Aylık)
ŞEHİR
Ankara
TELEFON
5067786050
İLAN AÇIKLAMASI
FOTO GALERİ
YORUMLAR

Neden sürekli yavru arıyorsunuz? Bu güzel can da sokakta yapamamış ve HİÇ ZAMANI KALMADI!!!!!
(Kısır, 7-8 Aylık)

Bu tatlış melek yaklaşık dört aydır bizimle. Dört ay önce onu bulduğumuzda iyi durumda değildi ancak bütün tedavileri tamamlandı ve şuan çok çok iyi, sağlıklı bir kediş. Bu süre içerisinde tedavisinin tamamlanmasının yanında iç-dış parazit ve karma aşıları düzenli bir şekilde yapıldı ve bunlara ek olarak ilk lösemi ve kuduz aşıları da tamamlandı. Ayrıca kısırlaştırma ameliyatı da gerçekleşti.
Kendisi yaklaşık olarak 7-8 aylık kısır, sağlıklı ve kendini sevdirmeye âşık bir dişi. Sürekli onu sevmek isteseniz bile asla hayır demez. Oyun oynamaktan çok kendini sevdirmeyi sever, size alıştıktan sonra tek yaptığı gırlayarak sizin etrafınızda dolanmak olacaktır. 😊
Aylardır onu sahiplenecek güzel insanları arıyoruz ancak bulamıyoruz. Ben maalesef artık ona bakamaycağım çünkü 1-2 hafta içince Ankara’dan gidiyorum ve gideceğim yer onları kabul etmiyor, bırakabileceğim ya da alabilecekte kimse yok.
Sokaklarda yapamadığı çok açık olan bu güzelliği yeniden o kötü günlere dönmek zorunda bırakmayalım. Lütfen birlikte ona yardımcı olalım. Ona dost, aile ve ömürlük bir yuva olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Lütfen yardımcı olun. Bu cana yuva olun!

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLAN HAKKINDA BİR YORUM YAZIN