PetBesinleri.Com ve KediSahiplendirme.Com İşbiriliği

PetBesinleri.Com ve KediSahiplendirme.Com İşbiriliği

Türkiye’ nin online pet shop sitesi olan PetBesinleri.Com ile sitemiz son dönem işbirliği içerisinde Fotoğraf yarşması düzenlemiştir. Sponsorluğunu PetBesinleri.Com’ un yaptığı fotoğraf yarışmasında;

 

1. seçilen fotoğraf sahibine 5kg

2. seçilen fotoğraf sahibine 2kg 2AD.

3. seçilen fotoğraf sahibine 2 kg 1AD.

Hills kedi maması siz kediseverleri beklemektedir.

 

Sponsorumuz olan PetBesinleri.Com’ dan biraz bahsedelim.

5 yıldır online alışveriş sektöründe hizmet veren kuruluş 15 yıllık bir veteriner kliniğinin bünyesinde ve tecrübesinde kurulmuştur. Sahibi Veteriner Hekim olan online pet shopta ürün çeşitleri oldukça fazladır. 5000 civarında ürün gamına sahip olan sitede kedi köpek mamaları, kuş, balık, akvaryum, sürüngen ürünlerini de bulmanız mümkün. Eğer takip ederseniz ürünleri kampanyalı olarak çok ucuza alabilirsiniz.

 

Hayvanseverleri bilgilendirmek için ayrıca blog ve forum siteleri oluşturulmuş. Veteriner hekimler tarafından hazırlanan makalerle birlikte, forum sitesinde sormuş olduğunuz sorulara uzmanlar tarafından cevap veriliyor.

 

Bu da PetBesinleri.Com’ u basit bir pet shop olmaktan öteye taşıyor.

Pet Sektörünün önemli markalarını yine bu sitede bulmanız, incelemeniz ve uygun fiyatlara almanız mümkün. Hills, Pro Plan, Royal Canin, Trixie, Eukanuba, Brit Care, ProDerma, Flamingo, Dirnkwell, Frolicat vb gibi onlarca markayı www.petbesinleri.com adresinden inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca site yetkilileri kedisahiplendirme sitesi üyelerinin kullanımı için % 10 İndirim Kuponu hazırlamış. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

 

KODUMUZ   “ 151515KEDI

 

Güle güle kullanın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ