Leo için ömürlük yuva arıyoruz

Leo için ömürlük yuva arıyoruz
ŞEHİR
İstanbul
TELEFON
05554803853
İLAN AÇIKLAMASI
FOTO GALERİ
YORUMLAR

Herkese merhaba,

Bu yavrunun adı “Leo”. Leo, 7-8 aylık bir beyefendi. Leo’nun ilginç bir hayat hikayesi var. Bu kısacık ömründe 2 kez ölümden döndü ve en sonunda yolumuz onunla kesişti. An itibariyle bizim himayemiz altında.

Leo’nun hikayesi şöyle:

Eylül ayında araba çarpıp kaçıyor. O an oradan geçen insanlar  Leo’yu bizim sürekli irtibatta olduğumuz veterinere götürüyorlar. Kazadan ötürü Leo sağ gözünü kaybediyor. Kafa travması geçiriyor, ayrıca arka bacaklarında yürüme sıkıntısı çekiyor. (Zaman içerisinde bu problemi geçti, şu an rahatlıkla yürüyebiliyor.)

Tedavisi bittikten sonra sokak kedisi olduğu için bir bahçeye konuluyor. Üzerinden zaman geçiyor. Sonrasında 6 Ocakta, o çok kar yağışının olduğu zamanlarda, bırakıldığı bahçeden 1-2 km uzakta başka bir bahçede, bir tanıdığımız Leo’yu soğuktan donmuş yürüyemez bir halde buluyor.  2 gün bir odada buzunun çözülmesini ve ısınmasını sağlıyor. Annemin kedilerle ilgilendiğini bildiği için de annemi arayıp yardım istiyor. Ve böylelikle Leo 2 kez ölümden dönüp bizim himayemize geçiyor.

Donduğu için an itibariyle ciğerlerinden tedavi gören Leo’nun durumu gayet iyi. Sokağa dönerse üçüncü kez kurtulamayabilir. Bundan sonra bu yavrunun ev ortamı sıcaklığına, güvenliğine ihtiyacı var. Kısacık ömründe yaşadıklarıyla bunu sonuna kadar haketti.

Leo çok uslu ve kucakta durmayı seviyor. Ayrıca kum alışkanlığı var, iç-dış parazit aşılarını yaptırdık ve de kısırlaştırdık.

Artık Leo ona ömürlük yuva olacak insanını bekliyor.

Yok mudur ruhuna huzur arayan?

Herkese patili günler dilerim.

Leo için ömürlük yuva arıyoruz Leo için ömürlük yuva arıyoruz Leo için ömürlük yuva arıyoruz Leo için ömürlük yuva arıyoruz Leo için ömürlük yuva arıyoruz Leo için ömürlük yuva arıyoruz
Leo için ömürlük yuva arıyoruz
Leo için ömürlük yuva arıyoruz
Leo için ömürlük yuva arıyoruz
Leo için ömürlük yuva arıyoruz
Leo için ömürlük yuva arıyoruz
Leo için ömürlük yuva arıyoruz

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLAN HAKKINDA BİR YORUM YAZIN