Kaderleri sokak olmasın..!

Kaderleri sokak olmasın..!

Anne kedimiz Lucy henüz 10 aylık daha çok küçük ve zayıfken balkondan verdiğimiz yemeklerle hayata tutundu. 10 aylıkken de hamile kalıp yavrularını doğurmak için bizim balkonumuzu seçti.

Artık yavruları 1,5 aylıktan büyük ve artık kuru mama yiyorlar 4 yavru kedi‘den ikisine yuva bulduk. Lucy ve iki yavrusuna henüz yuva bulamadık bizim burada sokakta çok kedi olduğu için rekabet çok fazla bu yavruların ve bu rahata alışan Lucy’nin dışarıda hiç şansı olmaz.

Lucy evde tezgahların veya masaların üstüne çıkmayan kendine sevdirmeye ve taratmaya bayılan bir kedi. Yalnız çok oyuncu değil bu sayede de hiçbir eşyaya zarar vermiyor. Tuvalet eğitimi var pire için damlası da yapıldı. Henüz kısırlaştırılmadı  fakat istenirse teslim edilmeden önce kısırlaştırlabilir.

Gelelim diğer iki yavruya biz onlara isim olarak Shanks ve Sanji dedik yeni sahipleri isterse yeni isimler verebilirler. ikisininde tuvalet eğitimi var henüz hiçbir aşıları yapılmadı. İki yavruyu aynı kişi sahiplenirsse 1 kiloluk bonacibo yavru kedi maması da hediye edilecektir.

İstanbul Anadolu yakasında kedileri biz teslim edebiliriz. Avrupa yakası içinse ortak bir noktaya kadar götürebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AYŞEN İNCESARAÇ İNCESARAÇ dedi ki:

    MERHABALAR ACABA SAHİPLENDİRİLDİLER Mİ?

BİR YORUM YAZ