Güzel Oğlumuza Acil Yuva

Güzel Oğlumuza Acil Yuva
ŞEHİR
İstanbul
TELEFON
05356556569
İLAN AÇIKLAMASI
FOTO GALERİ
YORUMLAR

Yavrumuz büyük bir kaz atlattı, güzel yürekli çevre sakinleri tarafından masrafları karşılanarak tedavisi yapıldı ancak sokakta yaşamaya uygun değil artık. Ona ömürlük yuva olacak birini arıyoruz acil.

Dısarıda kaldığı sürece kendini diğer kedilerin saldırılarına karşı savunması biraz zor. Kaçabilmesi ağaçlara tırmanması biraz güç gôzüküyor ne yazık ki.

Genel haleti rühiyesi gayet iyi. Ayağında pilatin var, 6 ay sonra hala buralarda ise kontrole gidicek. Vet. Uygun görürse platin çıkacak ya da kalacak.

Küçük çocuklü ailede istenmeyen şeyler olabilir, çocuk bilemez halini. Ömrü boyunca bakılacak bilinçli birileri olmalı…?

Şu sıralar yabancı kediler özellikle erkek kediler(kendisi de erkek bu arada) gelip musallat oluyor, sesi duyunca cama çıkıp su sıkarak uzaklaştırıyorum onları. O da yavrum benim cam önü hizasından uzaklaşmıyor zaten.
Yüksek bir yerlere tırmanmakta güçlük çekiyor. Arka iki ayağının üzerinde yükselemediğini gözlemledim. Belki zamanla yapabilir, kaslarının açılması gerekiyordur belki. Sonuçta 1 aydan fazla süredir kafeste durdu yavrucak.
Güzel Oğlumuza Acil Yuva Güzel Oğlumuza Acil Yuva Güzel Oğlumuza Acil Yuva Güzel Oğlumuza Acil Yuva Güzel Oğlumuza Acil Yuva
Güzel Oğlumuza Acil Yuva
Güzel Oğlumuza Acil Yuva
Güzel Oğlumuza Acil Yuva
Güzel Oğlumuza Acil Yuva
Güzel Oğlumuza Acil Yuva

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLAN HAKKINDA BİR YORUM YAZIN