Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

kedisahiplendirme.com, ilan açan üyelerinden ilanları hızlı bir şekilde sonuç vermesi için bazı kişisel bilgileri (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Kedi Sahiplendirme sunucularında toplanan bu bilgiler, eğer üyeler isterlerse ilanlarında yayınlanır ve kendileri istedikleri zaman ilan sayfasından bu bilgileri kaldırabilirlerdir. Kedi Sahiplendirme, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyelerin sitemize girdiği tüm kişisel bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. büşra alp dedi ki:

    iyi günler ben size bi kedi hakkında nasıl ulaşabilirim

BİR YORUM YAZ