Farmasi İle Yüksek Kazanç Ve Kariyer Yapma Fırsatı

Farmasi İle Yüksek Kazanç Ve Kariyer Yapma Fırsatı

Bir kozmetik firması düşünün. Ürünleri yerli, doğal ve hayvan haklarına duyarlı olsun. İşte bu markanın adı Farmasi. Farmasi; istanbul Çekmeköy’deki tesislerinden 123 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Ürünleri yaklaşık 360 milyon kullanıcıya ulaşmaktadır. Böylesi köklü ve büyük bir marka şimdi de kapılarını sizlere açıyor. Tam zamanlı veya ek iş olarak Farmasi ürünlerini satabilir, kariyer yapma şansını yakalayabilirsiniz.

Nasıl ?

Farmasi ürünlerini satmak için ilk önce www.farmasili.com‘a girip kayıt oluyorsunuz. Kayıt işleminiz bittikten sonra cep telefonunuza ve mail adresinize gelen kullanıcı giriş bilgilerinizle Farmasi Enternasyonel Resmi Web Sitesindeki panelinize giriş yaparak hemen ürün alıp satmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Para Kazanırım ?

Farmasi kataloglarını çevrenizdekilere dağıtır ve sipariş toplarsınız. Alınan her siparişten ortalama %30 kâr elde edersiniz. Ayrıca aylık satışınızın durumuna göre belli yüzdelerde kişisel prim kazanırsınız. Çevrenizdeki kişileri Farmasi Danışmanı olarak ekleyerek, kendi takım kurarsınız. Böylelikle hem takım primi almaya hak kazanırsınız hem de kariyer basamaklarında müdürlüğe doğru ilk adımı atmış olursunuz. Detaylı açıklama için Farmasi Kazanç Planı‘nı okuyabilirsiniz.

Neden Farmasi ?

Bu şekilde bir çok marka varken neden Farmasi diye sorabilirsiniz. Bizim için en öncelikli nedenlerinden birisi hayvan deneylerine karşı olması ve hayvansal içeriklerin kullanımını reddetmesidir. Hayvanlar üzerinde deney yaptırılması zorunlu olan Çin pazarına girmemiştir.

Ayrıca tamamen yerli malıdır. Her ticaretinizde fatura kesilir ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine vergi ödenir. Böylece satış yaparak devletimize de yarar sağlayabilirsiniz.

Ürünlerde paraben, triclosan ve ağır metaller kullanılmaz. SLS‘siz ürünler üretir. Ürünler fosfat, formaldehit ve fitalat içermez. Kanserojen maddeler kullanmaz. Farmasi Labaratuarlarında geliştirilir ve GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartları ile uyumludur.

Biz KediSahiplendirme.com ailesi olarak sizlere kesinlikle Farmasi ürünlerini kullanmayı, ek iş isteyenlere de Farmasi Satış Danışmanı olmalarını öneriyoruz. Bu yüksek rekabetli sektörde böylesine duyarlı ve yerli firmanın yanında durmak her zaman ülkemizin ve vatandaşlarımızın menfaatine yarayacaktır.

Farmasi Danışmanı Olmak İçin Tıklayınız..

Farmasi Katalog İncelemesi Yapmak İçin Tıklayınız.

farmasi kazanç

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Nida güven dedi ki:

    Ürünlerinden cok memnunum. Ozellikle krem ve rujlarini herkese tavsiye ederim.

  2. SELDA DEMİRCİ dedi ki:

    Ürünleri teker teker deniyorum ve memnunum.Özellikle ayak bakım spreyi ayakları çok rahatlatıyor, tavsiye ederim.

  3. Ayşegül dedi ki:

    Merhabalar. Bende uzun zamandır Farmasi ürünleri kullanıyorum. Herkese de tavsiye ederim. Öncelikle Türk malı olması, sonrasında ise hayvan haklarına duyarlı bir firma olması insanı kendisine aşık edebiliyor. Ürünleri de son derece kaliteli ve çoğu ürünü piyasaya göre çok uygun fiyatta. BB serisini ve mat rujlarını hiç düşünmeden alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ