Biz ev arıyoruz

Biz ev arıyoruz
ŞEHİR
Istanbul
TELEFON
05354983113
İLAN AÇIKLAMASI
FOTO GALERİ
YORUMLAR
Merhaba, biz dört kardeşiz ama hala kalıcı evimizi bulamadık. Artık iki buçuk aylık olduğumuz için yeni ailelerimizle tanışmak için can atıyoruz, zaten annemiz de bize süt vermeyi kesti.
Kuru mama ve yaş mama da seviyoruz ama dişlerimiz için en rahatı ikisinin karışımı. Bizi sevindirmek de çok kolay hem. Azıcık haşlanmış tavuk ya da ciğer didiklerseniz iki dakika da bitirir, kaslarımızın sevincini ayaklarınızı patileyerek gösterebiliriz.
Çok isterseniz beraber de uyuyabiliriz tabii. Ama oyundan sonra… Günde üçer saatten dört mesai oyun oynuyoruz ve işimizi çok ciddiye alıyoruz. Sosyalleşmeyi de seviyoruz ve hele şükür dişlemeden tırnaklamadan oynamayı öğrendik, gerçi bu evdeki tip bunu niye sevmiyordu onu da anlamadık pek.
Evdeki insanımız, tuvalet eğitiminden mezun olduğumuz için çok mutlu, ama bizi bahçeye yerleştirmek zorunda kalmaktan korkuyor. Annemiz başımızda duramayacağı için erkek kediler bizi ham yaparmış. Bu insanın dilini tam çözemedik ama galiba önemli şeyler söylüyor.
Bize evinizi açarsanız sizi 15-20 sene seveceğimizden emin olabilirsiniz. Şimdilik sekreterimiz Seda Hanım’a whatsapp ya da mail aracılığıyla ulaşmanızı bekliyoruz.
En kısa zamanda tanışmak üzere…
Biz ev arıyoruz Biz ev arıyoruz Biz ev arıyoruz Biz ev arıyoruz
Biz ev arıyoruz
Biz ev arıyoruz
Biz ev arıyoruz
Biz ev arıyoruz

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLAN HAKKINDA BİR YORUM YAZIN