Beş Aylık Kısırlaştıtırlmış, tüm işlemleri Tamam Kız

Beş Aylık Kısırlaştıtırlmış, tüm işlemleri Tamam Kız
ŞEHİR
İstanbul
TELEFON
0532 297 40 89
İLAN AÇIKLAMASI
FOTO GALERİ
YORUMLAR

İç- dış parazit işlemleri yapıldı, kısırlaştırıldı, tuvalet eğitimi var. Lazerle oyun oynamayı çok seven bu küçük kızın ne kadar akıllı olduğunu fotoğraflarından da anlayabilirisiniz, neredeyse bir konuşmadığı kalıyor, çok sırnaşıklığı sevmiyor, kendi isterse o anda karşılıklı bir sevgi ortamı varsa o zaman gırgır da yapar, sokulur da, ama oyunsa o an istediği, o zaman havada uçar.

Evimizde bir buçuk yaşında bir oğlan olduğu için ayrı odada yaşıyor, günün belli saatlerinde çekirdek salona geliyor, oğlan dışarda bırakılıyor vb. bir köşe kapmacadır gidiyor.  Kazara karşılaşırlarsa,  oğlanın orantısız büyüklüğü ve kuvvetli oluşuna karşı Çekirdeğin akıllı olması onu bir nebze kurtarıyor, sonra tabii biz devreye girip küçüğü kaçırıyoruz.

Çekirdek çok akıllı, çok da şeker bir kız, hem eve uyumlu hem de insana duyarlı, yormayan bir çocuk, pencereden bakmayı çok seviyor, sokaktan korkuyor, ona layık olacak aynı şekilde duyarlı, iyi kalpli güzel insanlarla çakışırsa, o da bütün kapıları açık bir eve sahip olur)

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLAN HAKKINDA BİR YORUM YAZIN