ACİL ÖTESİ BİR İLAN..DURUM ÇOK ÇARESİZ..LÜTFEN DESTEK..

ACİL ÖTESİ BİR İLAN..DURUM ÇOK ÇARESİZ..LÜTFEN DESTEK..

BU EVLADIN TALİHSİZ HİKAYESİNİ LÜTFEN OKUYUN…MEÇHULE GİTMEDEN ÇÖZÜM BULALIM NEOLUR..
Bir can nasıl bu kadar şansız olabilir ve o minicik bedenini sığdıracak hic bir yuva,bir aile nasıl bulamaz şu koskoca dünya da? Kimse istemedi onu.. Daha el kadar iken zorlu şartlardan kurtarılmış bir evlat.. Kronik hapşırık dışında gayet sağlıklı..Gerekli tedavi kısmını zaten klinikte tamamladı.. Ev ortamında iyi şartlarda bakıldığı zaman kronik hapşırık durumu toparlayabiliyor bunun çok defa şahitçisi olduk.. Ama gerek görsellik arayışı gerek muhtaç bir can ile ilgilenmek istemeyen kişiler sebebiyle bu minik evlat çaresiz ve yuvasız…

Öyle ki şuan bulunduğu geçici yuvası da onu istemiyor.. Sokağa salınma durumu ile karşı karşıya.. Bu evladın sokakta yaşama şansı asla yok.. Ne olur ona sağır ona kör olmayın.. görün,duyun çaresizliğini.. Ona yuvanızı açmanız demek ciddi anlamda bir can ın hayata bağlanmasına vesile olmanız demek.. Zamanı kalmadı,hepimiz çaresiz kaldık..

Sokakta yaşamaz ölür, yuva bulamıyor,peki ne yapmalıyız? Pansiyona alıp kafese mi kapatalım?..Kafeste mi geçirmeli bütün ömrünü? Heleki böylesine hayat dolu iken..Böylesine mırıl mırıl sevgi yumağı iken..İnsanlara böylesine aşık iken..Neolur destek olun ki bu can ailesini bulsun..

6 Aylık,erkek,bombay,iç-dış parazit uygulamaları yapıldı,dünya güzeli bir evlat..İlgi ve sevgi dışında istediği hiçbirşey yok..Özel bakım gerektirecek bir durumu da yok..Siz yuvanızı ve yüreğinizi açın gerisini zaten o doldurur.. Ne dersiniz bir minderlik yeriniz varmı yuvanızda?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ