4 DEFA TERK EDİLEN LATTE’NİN SUÇU NE ?

4 DEFA TERK EDİLEN LATTE’NİN SUÇU NE ?
ŞEHİR
İSTANBUL
TELEFON
0532 615 14 28
İLAN AÇIKLAMASI
FOTO GALERİ
YORUMLAR

SORUYORUM SİZE. BİR KEDİ DOGDUGUNDAN BERİ NEREDEYSE 2 SENE BOYUNCA YUVA ARAR Mİ ? BU KADAR ŞANSSIZ OLUNUR MU ? GEÇİCİ HEVESLERLE OYUNCAK NİYETİNE ALINIP TAM 4 KEZ TERK EDİLİR Mİ ? MAALESEF EVET. LATTE GALİBA ÇOK ÇİRKİN. İNSANLAR ONA BİZİM BAKTIĞIMIZ GÖZLE DEĞİL,BAŞKA GÖZLE BAKIYOR SANIRIM. BİZE GÖRE TAM BİR MELEK ÇÜNKÜ O.

Latte 1.5 yaşında erkek kısır aşıları tam karnesi mevcut kum kullanan mama yiyen sağlıklı uysal kucak delisi başka kedilerle insanlarla çocuklarla uyumlu sıfır sorun bir minnoş. Çok bahtsizmis ki ordan oraya savruldu hayatı boyunca. Onun da artık ömürlük bir yuvası olmasın mı. O da artık mutlu olmasın mı.
Eğer tüy döktüğü için,oynarken eşyalara zarar verdiği için, sizi sevdigi için sizinle vakit geçirirken doğası gereği istemeden elinizi çizip ısırdığı için terk edecekseniz lütfen kedi sahiplenmeyin. Ayrıca evlilik taşınma boşanma çocuk alerji is yoğunluğu yurt dışı tatil vs vs sebeplerle bir canı terk edecekseniz sahiplenmeyin. Tüm bunları düşünerek Latteyi bir ömür hayatınıza katmak isterseniz tel no ile irtibata geçebilirsiniz.
İstanbul içi 25 yaş üzeri kedi bakımında bilinçli pencerelerinde koruma bulunan aileye sözleşme ve devamlı takibi şartı ile yuvalandirilacaktir.

4 DEFA TERK EDİLEN LATTE’NİN SUÇU NE ? 4 DEFA TERK EDİLEN LATTE’NİN SUÇU NE ?
4 DEFA TERK EDİLEN LATTE’NİN SUÇU NE ?
4 DEFA TERK EDİLEN LATTE’NİN SUÇU NE ?

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLAN HAKKINDA BİR YORUM YAZIN